Fullhouse – mládež

Kdo jsme

Fullhouse tvoří mladí lidé nejrůznějších zájmů, povah, nadání, talentů, vzdělání a věku. Spojují nás společné akce, některé zájmy a přátelství. To hlavní je ale láska k Ježíši Kristu. Věříme, že je to On, kdo zemřel na kříži za naše hříchy a my tak skrze Jeho oběť můžeme přijmout odpuštění a mít s Ním trvalý vztah.
Toto poznání toužíme předávat všem lidem kolem nás. Chceme být Světlo světa a ukazovat na to, že je Ježíš živý a má rád všechny – bez rozdílu.
Pokud tě Fullhouse zajímá a chceš vědět víc, neváhej se ozvat vedoucím (viz. kontakty) či navštiv naše stránky:
Facebook https://www.facebook.com/fullhousehostalkova
Instagram https://www.instagram.com/fullhousehostalkova/

Co děláme

Pravidelná setkání

Scházíme se každý pátek v 19:00 v mládežnické klubovně fary ČCE v Hošťálkové. Rádi trávíme čas při společných chválách, zamyšlení z Bible, či mluvíme o tom, co Bůh dělá v našich životech. Věříme, že jídlo spojuje, proto se snažíme mít na každém setkání aspoň maličké občerstvení.
Společně jezdíváme na společné akce s jinými mládežemi či se účastníme křesťanských festivalů. V minulosti jsme pořádali kurzy Alfa, či jednorázové koncerty a další akce pro mladé lidi z našeho okolí.


Víkendová setkání

Asi 2krát za rok vyjedeme společně na chatu. Je to příležitost pobýt spolu, přiblížit se Bohu, odpočinout si a načerpat nové síly.

Kontakty

Vedoucí mládeže – Fullhouse Hošťálková
Jméno:
Zdeněk Žamboch
Petra Rájková

e-mail: mladezhostalkova(zavináč)gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/fullhousehostalkova
Instagram: https://www.instagram.com/fullhousehostalkova/

Příspěvek z Facebooku k začátku školního roku – https://www.facebook.com/fullhousehostalkova/posts/3562988953731787